Napsali o nás v roce 2010

Brňané se připojí k veřejnému čtení Bible

26. 03. 2010, Stisk, autor: Eva Křivánková
Umělci, děti, důchodci, akademici, zaměstnanci ve veřejné správě, studenti a podnikatelé. Všichni tito budou veřejně předčítat z Bible na brněnské ulici Kobližná.
Předčítání z Bible od dobrovolníků různých profesí a různého věku si poslechnou návštěvníci akce Brno čte Bibli. Číst se bude od pondělí do pátku na ulici Kobližná u Knihovny Jiřího Mahena.

Celý článek si můžete přečíst na Stisk.blog.iDNES.cz

V Redutě proběhne velikonoční čtení Bible

Brněnský Deník, autor: (fah)
Slavnostní zahájení velikonočního celonárodního čtení Bible začne zítra v prostorách divadla Reduta na zelném trhu o půl sedmé večer. Čtení ve sklepení Reduty se zúčastní i brněnský primátor Roman Onderka a přijít si vyslechnout biblické příběhy u příležitosti Veliionoc může přijít úplně každý.
Celý článek si můžete přečíst na brnensky.denik.cz

Akci Brno čte Bibli zaštítili primátor a Národní knihovna ČR

26. 3. 2010, Křesťan dnes, autor: Rastislav Čižmár
V Brne se uskuteční akce „Brno čte Bibli“, za pořádající Občanské sdružení DEN Brno o tom noviny Křesťan Dnes informovala Zuzana Lofítková.
Akce se bude konat od 29. března do 2. dubna 2010 na Náměstí Svobody v Brně. Jedná se o součást Celonárodního čtení Bible, k němuž se loni připojilo více než 80 měst z celé ČR.

Celý článek si můžete přečíst na cs.christiantoday.com

Brno začalo číst Bibli

28. 3. 2010, Sedmička
Primátor Brna Roman Onderka zahájil akci Brno čte Bibli v sedm hodin odpoledne v divadle Reduta. Tématem slavnostního večera je historická kniha, jež stále inspiruje současné umění. Na programu je komponovaný pořad hudby a čtení v podání brněnských herců a hudebníků a projev překladatele Bible pro 21. století Alexandra Fleka.
Celý článek si můžete přečíst na sedmicka.cz

Slavnostní zahájení kulturní akce Brno čte Bibli

28. 3. 2010, TIC Brno
Slavnostní zahájení kulturní akce Brno čte Bibli, které proběhne v Mozartově sále divadla Reduta od 18 hodin za účasti primátora Romana Onderky a dalších významných osobností Brna. Tématem slavnostního večera bude historická kniha, jež stále inspiruje současné umění. Na programu je komponovaný pořad hudby a čtení v podání brněnských herců a hudebníků a projev překladatele Bible pro 21. století Alexandra Fleka.

Brno čte Bibli

22. 3. 2010, TWR
V době před Velikonocemi proběhne letos II. ročník Celonárodního čtení Bible. Iniciátorem akce jsou překladatelé Bible pro 21. století, ale v mnoha městech bude příležitost citovat nejen z tohoto, ale i z dalších biblických překladů, které se objevily v loňském roce. Vždyť náš národ má být za co vděčný - v loňském roce se objevily hned tři kompletní překlady Bible (B21, Studijní překlad Bible a Jeruzalémská Bible), letos se k nim připojil i Ekumenický překlad Bible doplněný výkladovými poznámkami.
Celý článek si můžete přečíst na twr.cz